IT System Administrator (Budapest)

IT System Administrator

Leírás

IT System Administrator munkatársakat keresünk partnerünkhöz, egy Biztonsági Nyomda cégcsoport részére. Partnerünk kiemelkedő szerepet játszik a közép-kelet-európai régió gazdasági fejlődésében és biztonságában. Az innovatív termékek és organikus növekedés támogatása révén vezető szerepet tölt be ezen a területen, hozzájárulva a régió gazdasági stabilitásához és növekedéséhez.

Feladatok
Az IT System Administrator munkakör célja: a Nyomda munkafolyamatainak, felhasználóinak kiszolgálása és támogatása infrastrukturális és informatikai rendszerek felhasználásával.

Fő feladatok:

  • Felhasználók és informatikai rendszerek első szintű támogatása,
  • feladatok előkészítése második és harmadik szintű támogatás számára,
  • kliens számítógépek installációja,
  • számítástechnikai eszközök felügyelete, karbantartása,
  • meghibásodott eszközök, szoftverek hibaelhárítása,
  • kapcsolattartás beszállítókkal, szervizekkel,
  • hardver- és szoftvertesztelések,
  • beszámolók, jelentések elkészítése,
  • elvégzett feladatok dokumentálása,
  • informatikai tudásbázis bővítése, módosítása,
  • nyilvántartások kezelése,
  • informatikai rendszerek, adatok, információk védelme.

Elvárások
  • 2-3 év nagyvállalatnál szerzett releváns tapasztalat,
  • erős, középfokú angol nyelvtudás,
  • Active Directory ismeret.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk
  • Lehetőség részt venni változatos iparág-specifikus projektekben.
  • Képzések biztosítják szakmai és személyes fejlődésed.
  • Lehetőség innovatív termékek, technológiák és megoldások használatára.
  • Csatlakozhatsz egy motivált és inspiráló csapathoz.
  • Tapasztalatot szerezhetsz egy stabil működési háttérrel rendelkező vállalatnál.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest