Senior Rendszergazda (Budapest)

Senior Rendszergazda

Leírás

Senior Rendszergazdát keresünk partnerünk részére, egy Biztonsági Nyomda cégcsoportnak. Partnerünk kiemelkedő szerepet játszik a közép-kelet-európai régió gazdasági fejlődésében és biztonságában. Az innovatív termékek és organikus növekedés támogatása révén vezető szerepet tölt be ezen a területen, hozzájárulva a régió gazdasági stabilitásához és növekedéséhez.

Feladatok

  • Felhasználók és informatikai rendszerek L3 támogatása.
  • Kapcsolattartás L1 és L2 csapatokkal.
  • Szerverek, szolgáltatások és számítógépek installációja.
  • Informatikai infrastruktúra üzemeltetése, logok, jelentések elemzése.
  • Beszámolók, jelentések elkészítése, kezelése, elvégzett feladatok dokumentálása.
  • Meghibásodott eszközök, szoftverek hibaelhárítása, hardver és szoftver tesztelések.
  • Informatikai rendszerek, adatok, információk védelme.
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, szervizekkel.

Elvárások
  • Legalább 5 év, nagy vállalatnál, informatikai üzemeltetési területen szerzett releváns tapasztalat.
  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség.
  • Hardwarer, Software, hálózatok, rendszerek, megoldások, technológiák ismerete.
  • Erős, középfokú angol nyelvtudás.
  • Megbízható, precíz, szabálykövető munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való hajlandóság és stressztűrő képesség.
  • Microsoft Exchange ismerete

Amit kínálunk
  • Lehetőség részt venni változatos iparág-specifikus projektekben.
  • Képzések biztosítják szakmai és személyes fejlődésed.
  • Lehetőség innovatív termékek, technológiák és megoldások használatára.
  • Csatlakozhatsz egy motivált és inspiráló csapathoz.
  • Tapasztalatot szerezhetsz egy stabil működési háttérrel rendelkező vállalatnál.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest