KERTÉSZ (Budapest)

KERTÉSZ

A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. Főkert Kertészeti Divíziója munkatársat keres

KERTÉSZ munkakörbe

Kik vagyunk mi?

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási,

a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Milyen feladatok várnak?

  • részt veszel a kertészeti és zöldfelület-fenntartási feladatok ellátásában
  • gyepek ápolása, cserje- és sövény felületek metszése, nyírása
  • virágágyak, évelőágyak gondozása, ápolása
  • parki fák ápolása
  • közreműködsz az igény szerinti irányítási feladatokban (adott esetben a munkatársak munkájának szervezése és összehangolása)

Mit várunk a munkakör betöltéséhez?

  • rendelkezz szakirányú végzettséggel
  • legyen néhány év kertészeti-fenntartási tapasztalatod
  • végezd együttműködően és proaktívan a munkád
  • előny, ha van OKJ-s gépkezelői végzettséged kertészeti gépekre
  • előny, ha rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal

Miért jó nálunk dolgozni?

  • stabil, bejelentett munkahelyet biztosítunk számodra
  • minden hónapban kiszámíthatóan történik a munkabér kifizetése
  • hosszú távú álláslehetőséget kínálunk, és azonnal kezdhetsz
  • dinamikus, támogató, szakmailag nagy tapasztalattal rendelkező csapat munkájában vehetsz részt
  • törődünk a kollégáink fizikai és mentális egészségével (sportkör, kedvező üdülési lehetőség a vállalati üdülőkben rendezvények stb.)
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • kiszámítható munkaidőt biztosítunk előre megadott munkaidő-beosztással

Munkavégzés helye:

  • Budapest közterületein

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre.
Budapest