Betanított Gépkezelő (Nyergesújfalu)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított Gépkezelő
398

Feladatok

  • Gyártóberendezések szakszerű kezelése, azok üzemeltetése

  • Termékek számolása

  • Varrási, szálfűzési feladatok ellátása

  • Kész termékek mozgatása békahasználattal

  • Munkavédelmi eszközök ELŐÍRÁS szerinti használata

  • Munkaterület tisztántartása

  • Keletkezett hulladékok előírásnak megfelelő gyűjtése és elszállítása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Folyamatos, megszakítás NÉLKÜLI 3 műszakos munkarend vállalása

    • 5 nap délelőtt ⮕3 nap pihenő ⮕3 nap délután ⮕4 nap éjszaka ⮕3 nap pihenő ⮕ 4 nap délután ⮕3 nap éjszaka ⮕1 nap pihenő ⮕2 nap délelőtt

    • Délelőtti műszak ⮕ egy hónapban 7 napon: 5:40-14:00

    • Délutáni műszak ⮕ egy hónapban 7 napon: 13:40-22:00

    • Éjszakai műszak ⮕ egy hónapban 7 napon: 21:40-6:00

  • Motivált, dolgozni akaró hozzáállás

  • MAGAS koncentrációs képesség

  • Precíz, mindenre odafigyelő, önálló munkavégzés

  • Jó fizikum és kiváló színlátás és egészségügyi állapot – elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez

Amit kínálunk

BÉREMELÉSSEL várunk!

Jelentkezz az ország BÁRMELY pontjáról, akár végzettség NÉLKÜL és vedd igénybe az INGYENES szállást, élvezd az EMELT műszakpótlékot, KIEMELKEDŐ cafeteriát, az EXTRA bónuszokat

PLUSZ a HETI ELŐLEGKÉRÉSI* lehetőséget!

Legyél egy STABIL hátterű cég 3 műszakos munkarendjének MEGBECSÜLT ÚJ tagja közepesen nehéz fizikai munkavégzéssel

NE TÉTOVÁZZ! JELENTKEZZ MOST!

  • BÉREMELÉSNEK köszönhetően EMELT alapbér

  • Br. 424.500 Ft/év – CAFETERIA – havi bontásban

  • Br. 50.000 Ft/hó - BÓNUSZ – havi szinten

  • NÖVELT pótlékok:

    • Délelőtt: 10% - ilyet ritkán biztosítunk

    • Délután: 30%

    • Éjszaka: 60% - a szokásos összeg DUPLÁJA

    • Túlórapótlék: 120% - önkéntes alapon vállalható

  • EXTRA 10%-os HÉTVÉGI pótlék

  • 160%-os -EXTRA BÓNUSZ – időarányosan, 2 részletben történő kifizetéssel

  • MINDEN hónap 5. napján BÉRUTALÁS – fixen tudsz kalkulálni

  • GRÁTISZ +1 pihenőnap/hó – ajándékba

  • TÁMOGATOTT bejárás:

    • INGYENES céges-buszjáratok a környező településekről

    • 35 Ft/km alapú üzemanyag-támogatás vagy 86%-os bérlettámogatás

  • INGYENES ¬szállás – apartmanos elhelyezés, közel a munkahelyhez

  • KEDVEZMÉNYES étkezési lehetőség – minden munkanapra

  • EGYEDÜLÁLLÓ betanulási rendszer

  • STABIL, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség

Egyéb információ:

  • 1. hét betanulási időszak (munkavégzés ekkor: hétfőtől péntekig 5:40-14:00)

  • AZONNALI KEZDÉS

  • Túlórázási lehetőség (Önkéntes alapon vállalható a próbaidő letelte és megfelelő betanulást követően.)

AZONNALI kezdéssel és br. 451.000 – 491.000*¬* Ft/hó közötti bércsomaggal VÁRJUK új kollégáinkat!

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu,

Nyergesújfalu