Üzletvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti központú élelmiszerkereskedelemmel foglalkozó cégünk

Üzletvezető

kollégát keres

Cégünk jól ismert élelmiszerkereskedelmi vállalkozás, mely a vásárlók számára kiváló minőségű termékeket kínál. Jelenleg olyan dinamikus és elkötelezett üzletvezetőt keresünk csapatunk erősítésére, aki motivált, eredményorientált és képes irányítani egy sikeres üzletet. Leendő üzletvezető a következő feladatokért és felelősségi körökért lesz felelős:

Feladatok

  • Az üzlet napi üzemeltetésének és működésének hatékony irányítása és optimalizálása
  • A csapat motiválása, fejlesztése és teljesítményértékelése
  • Készletgazdálkodás és rendelések felügyelete
  • Vásárlói igények és panaszok kezelése
  • Az értékesítési célok elérése és eladási stratégiák megvalósítása
  • A rábízott üzlet adminisztrációs feladatainak teljesítése, dolgozók beosztásának tervezése
  • A bolt megjelenésének és rendezettségének fenntartása
  • Leltárak pontos, precíz végrehajtása

Elvárások

  • Tapasztalat kereskedelem és üzletvezetés területén
  • Kiváló vezetői és kommunikációs készségek
  • Rugalmasság és hatékonyság stresszes helyzetekben is
  • Kiváló problémamegoldó képesség és döntéshozatali készség
  • Kereskedelmi és értékesítési ismeretek
  • Magas fokú önállóság és kezdeményezőképesség

Amit kínálunk

  • Stabil céges háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Részvétel vállalati képzéseken

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, és szeretnél csatlakozni egy dinamikus csapathoz, ne habozz, küldd el részletes fényképes önéletrajzodat.

Budapest