ÜGYVEZETŐ (Zalakaros)

ÜGYVEZETŐ

A Zalakarosi Turisztikai Nonprofit Kft. elsősorban turisztikai információszolgáltató tevekénységet lát el, belföldi, külföldi turistáknak, helyi érdeklődőknek információt nyújt.

Zalakarosra irányuló tanulmányutakat szervez, turisztikai kiadványokat szerkeszt.

Működteti a Karos Korzót, rendezvények rendszeres szervezésével.

Zalakaros Város Önkormányzata, mint a Zalakarosi Turisztikai Nonprofit Kft. egyszemélyes tulajdonosa

ÜGYVEZETŐ munkatársat keres

Feladatok:

  • A Zalakarosi Turisztikai Nonprofit Kft. eredményes, hatékony es gazdaságos működtetése a hatályos jogszabályoknak, az alapító okiratnak, valamint a belső szabályzatoknak megfelelően, és az ehhez szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása,
  • A munkáltatói jogok gyakorlása a Társaság alkalmazottai/munkavállalói tekintetében,
  • A társaság képviselete hatóságok előtt, valamint harmadik személyekkel szemben,
  • A képviselőtestület által elfogadott éves üzleti tervben meghatározott célok megvalósítása,
  • A társaság vagyonának megőrzése, gyarapítása,
  • Teljes szellemi felkészültséggel, szakmai tapasztalatával a Társaság célszerű és hatékony működésének elősegítése, továbbá köteles minden tőle elvárhatót megtenni a Társaság műszaki­ gazdasági érdekéinek megvalósulása érdekében,
  • A Képviselőtestülettel szembeni elkötelezettség, együttműködés és kapcsolattartás,
  • Kapcsolattartás külső szervekkel, személyekkel, üzleti partnerekkel,
  • Mindazon kötelezettségek teljesítése, feladatok ellátása, amelyeket a Ptk., egyéb jogszabályok, a Társaság alapító okirata, a Munkáltató belső szabályzatai, valamint a munkaszerződés az ügyvezetőre hárít.

FELTÉTELEK, ELŐNYÖK:

  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • Cselekvőképesség
  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség
  • Vezetői tapasztalat hasonló területen/feladatkörben eltöltött szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német társalgási szintű nyelvismeret

BÉREZÉS ÉS EGYÉB JUTTATÁS:

  • Személyi alapbér bruttó 660.000,- Ft/hó
  • A javadalmazás és egyéb juttatások eseteben Zalakaros Város Önkormányzat Képviselőtestülete által elfogadott Javadalmazási Szabályzat az irányadó.

BENYÚJTANDÓ IRATOK, IGAZOLÁSOK:

  • A pályázó szakmai életútját bemutató, fényképes szakmai önéletrajz
  • Iskolai végzettséget, képesítést igazoló okiratok másolatai
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • Szakmai tapasztalatot, gyakorlatot igazoló dokumentumok,
  • A társaság működtetésére vonatkozó szakmai program, szakmai elképzelések, gazdasági stratégia es vezetési koncepció

Zalakaros