Több műszakos operátor munka Zalaegerszegen! Céges járat a környező településekről! (Zalaegerszeg)

Több műszakos operátor munka Zalaegerszegen! Céges járat a környező településekről!

Leírás

Zalaegerszegi partnerünk megbízásából gyártósori operátor munkakörbe keressük leendő munkatársainkat.

Feladatok

  • Elektronikai termékek összeszerelése

Elvárások
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Monotóniatűrés
  • Előny a hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Cafetéria
  • 10% hóközi bónusz
  • Műszakpótlék
  • Túlóra pótlék
  • Céges buszjárat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-338-70-79-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg