Targoncás anyagmozgató (Ecser)

Humán Centrum Kft.

Targoncás anyagmozgató

Leírás

A korszerű technológiával, elektromos targoncákkal ellátott polcmentes raktár közép-európai kiskereskedelmi üzleteket szolgál ki. Partnerünk számára fontos dolgozóik jólléte, ingyenes céges buszjáratokkal is támogatják a munkába járást, az étteremben pedig közel 75%-os kedvezményt biztosítanak.

Feladatok

  • Anyagmozgatás elektromos targoncákkal
  • Kézi anyagmozgatás, emelés
  • Beérkező termékek raklapra átrakodása, raklapok futószalagra helyezése
  • Raklapcsomagolás automata csomagológéppel
  • Kiszállítandó raklapok összeállítása, csomagolása, kamionba berakodása
  • Árumozgás rögzítése rádió frekvenciás olvasóval
  • Utasítás követése a targoncára szerelt laptopról

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Munkavédelmi tudatosság
  • Vezetőüléses (3324) és vezetőállásos (3313) targoncavezető jogosítvány

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, két műszakos munkavégzés
  • Napi 8 órás munkavégzés a munkaidőbe beleszámolt kétszeri szünettel

Amit kínálunk

  • Bruttó alapbér 456 750 Ft+ műszakpótlék+ teljesítmény bónusz, átlagosan br. 530-660.000.- közötti havibér
  • Ajánlási bónusz
  • Munkaruha biztosítása
  • Céges buszjáratok vagy útiköltség-támogatás (30 Ft/km)
  • Dolgozói kedvezmény a logisztikai központ területén található étteremben
  • Modern technológiával felszerelt, polcmentes raktár
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ingyenes céges buszjáratok számos településről

Albertirsa, Alsónémedi, Aszód, Cegléd, Ceglédbercel, Csévharaszt, Dabas, Délegyháza, Ecser, Farmos, Gomba, Gödöllő,  Gyömrő, Hernád, Hatvan,  Inárcs, Kóka, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Nyáregyháza, Ócsa, Örkény, Pánd, Petőfibánya, Pilis, Sülysáp, Szentmártonkáta, Táborfalva, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápiószele, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Üllő, Vecsés

Budapest, IV. Tél - Pozsonyi út, XIII. Róbert Károly körút - Örs - Kőbánya - Ecser

Előnyök

  • Emelőgép-kezelői jogosítvány (4221)
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

  • Maximum 50 000 Ft teljesítménybónusz

Munkavégzés helye

  • Ecser
Ecser