Kontroller (Budapest)

Heti 40 órás munkavégzésre keressük kiváló elemzési képességekkel rendelkező új munkatársunkat.

Kontroller

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

  • stratégiai és üzleti tervezésben való aktív részvétel (éves és havi tervek, terv-tény kiértékelések),
  • elemzések, kimutatások, beszámolók készítése;
  • számviteli, elszámolási, és vezetői információs rendszer működtetésével kapcsolatos feladatok folyamatos ellátása és fejlesztésükben való aktív részvétel;
  • projektek tervezésének, elszámolásának nyomon követése, elemzése;
  • ad-hoc jellegű elemzések, rendkívüli vizsgálatok elvégzése;
  • külső adatszolgáltatások teljesítése;
  • árkalkulációk, valamint a vállalati tevékenységekre alkalmazandó külső árak megállapításához szükséges költségelemzések készítése.

Számunkra az ideális jelölt

  • felsőfokú közgazdasági végzettséggel rendelkezik,
  • emelt szinten ismeri az MS Office programokat (Excel pl. pivot tábla, függvénykezelés, Word),
  • Advanced Budgeting kontrolling program ismerete,
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van,
  • feddhetetlen előéletű (erkölcsi bizonyítvány),
  • rendszerszemlélet, kreatív, problémamegoldó gondolkodás jellemzi;
  • kiváló elemző, kommunikációs és íráskészségű,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

  • az angol nyelv ismerete,
  • nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • támogató csapat,
  • összetett, változatos szakmai feladatok,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest, Asztalos Sándor út 4.

Budapest