Irodavezető (Budapest)

Irodavezető

Az ECO-REAL Kft. hulladékok előkezelésével foglalkozik. Irodavezető pozícióba munkatárs jelentkezését várja.

A te feladatod lesz az iroda napi gördülékeny működésének vezetése.

Raktáros kollégákkal való egyeztetés és a sofőrök papírjainak előkészítése.

Főbb feladatok:

  • Számlázás
  • Könyvelővel való kapcsolattartás
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás emailben és telefonon
  • Papírok előkészítése, iktatása
  • Jelentések, bevallások leadása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógép kezeléssel
  • Megbízhatóság és precízió
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hulladékgazdálkodásban szerzett tapasztalat
  • Környezetmérnök végzettség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, 100 %-ban bejelentett munkaviszony
  • Munkába járás támogatása autóval és tömegközlekedéssel is
  • Szép kártya cafeteria
  • Hétfőtől-Péntekig történő, egy műszakos munkarend
  • Szabad hétvégék, és ünnepnapok
  • Új munkatársaknak kezdő képzések, megfelelő betanítás biztosítása
  • Azonnali kezdési lehetőség!

Munkavégzés helye:

  • 1108 Budapest, Serpenyő utca 11.

Budapest