FŰTÉSSZERELŐ (karbantartás) (Budapest)

A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. FŐTÁV
Távhőszolgáltatási Divíziója munkatársat keres

FŰTÉSSZERELŐ (karbantartás)

munkakörbe

Kik vagyunk mi?

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.
Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra
  • teljes bejelentéssel alkalmazunk, így érvényesítheted a különböző adókedvezményeket (pl. családi adókedvezmény, 25 év alattiak adókedvezménye), illetve a hitelfelvételnél vagy betegség esetén sem ér meglepetés
  • azonnali munkakezdést és kedvező munkaidőbeosztást ajánlunk neked
  • minden hónapban fix napon megkapod a fizetésed
  • mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük
  • ránk minden élethelyzetben számíthatsz (gyermek születése, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatás)
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente 513.530 Ft összegben, legyen az bölcsődei, óvodai szolgáltatás és ellátás, munkásszállás költségtérítése, kulturális szolgáltatás igénybevételére szóló belépőjegy, bérlet, továbbá könyvtári beiratkozási díj, SZÉP-kártya, vagy akár készpénz kifizetés
  • kedvezményes üdülési lehetőséget kínálunk a vállalat üdülőiben
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét

Milyen feladatok várnak?

  • ellátod a hőközpontok karbantartásához kapcsolódó feladatokat, szerelvények és csővezetékek javítási munkálatait, cseréjét

Mit várunk a munkakör betöltéséhez?

  • központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő (fűtésszerelő) szakmunkás végzettséget, vagy OKJ-s bizonyítványt
  • legalább 2 év tapasztalatot a fűtésszerelés területén

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • lánghegesztési tapasztalat
  • minősített hegesztői vizsga (lánghegesztés)
  • érvényes a tűzvédelmi szakvizsga
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkahelyi extrák:

  • Mobiltelefon
  • Cafeteria
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Sport támogatás
  • Munkába járás támogatás
  • Céges üdülés, üdültetés
  • Zuhanyzási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 1116 Budapest, Barázda u. 20-30.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre.

Budapest