Folyamatmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Folyamatmérnök

Leírás

Nemzetközileg elismert partnercégünk Budapesten, a IV. kerületi Európa Center Ipari Parkban rendelkezik gyártóüzemmel, ahol elektronikai termékek gyártásával foglalkozik. Folyamatosan bővülő csapatukhoz most Ön is csatlakozhat!

Feladatok

  • Termelési folyamat támogatása, felmerülő problémák megoldása
  • Késztermékek nyomon követése
  • A gyártási folyamat és tesztelési rendszer fejlesztése
  • A termelés során felmerülő dokumentálási feladatok elvégzése
  • Prototípusok tesztelése és minősítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen
  • Analóg vagy teljesítményelektronikában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Excel, Word)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Külföldi céges utak vállalása

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 06:30 és 15:00 között
  • Egy műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szabad hétvégék
  • Céges telefon és laptop biztosítása

Előnyök

  • Műszaki ismeretek és készségek

Munkavégzés helye

  • Budapest IV.
Budapest