Főkönyvelő / Számviteli vezető (Szombathely)

Főkönyvelő / Számviteli vezető

Leírás

Szombathelyi partnercégünk részére keresünk új kollégát Főkönyvelő / Számviteli vezető munkakörbe:

Feladatok

  • 5 fős számviteli osztály vezetése
  • Mérleg és eredmény-kimutatás készítése a vállalat munkatársaival együttműködve
  • Helyi adóbevallások készítése
  • Adózásra vonatkozó jogszabályok betartása, betartatása, adóváltozások követése
  • Számviteli szabályzatok naprakész tudása, betartatása, betartása
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésének támogatása (SAP Business One)
  • Főkönyvi könyveléssel kapcsolatos feladatok irányítása
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése, vegyes tételek könyvelése
  • Tárgyi eszközök, beruházások nyilvántartása, elszámolása
  • Munkaügyi feladatok
  • Külső és belső információ szolgáltatás, riportok készítése
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban való aktív közreműködés
  • Jogszabály változások követése
  • Kapcsolattartás munkatársakkal, hatóságokkal, partnerekkel

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
  • Legalább 3 éves releváns könyvelői tapasztalat
  • Beosztottak irányításában szerzett tapasztalat
  • Beszámoló készítésében szerzett gyakorlat
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (Excel)
  • Ügyviteli szoftverek-, integrált vállalatirányítási rendszerek gyors elsajátítása (SAP Business One)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, logikus-, problémamegoldó hozzáállás

Előny:

  • SAP Business One ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Barátságos, jó hangulatú családias munkahelyi légkör, jó csapatszellem
  • Szakmai, személyes fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Megbecsülés
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely