Customer quality engineer (16-2837) (Magyarország)

Customer quality engineer (16-2837)

Feladatok

  • Vevői reklamációk kezelése;
  • Minőségbiztosítási eszközök használata, pl.: Ishikawa, 5Why, 8D;
  • Aktív részvétel elsőminta dokumentáció készítésében;
  • Vevői látogatások és meetingek szervezése;
  • Vevői auditok megszervezése és rajtuk való részvétel;
  • Projektek támogatása minőségügyi oldalról.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Releváns tapasztalat minőségügyi területen;
  • Magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Multinacionális, stabil háttér;
  • Európai cégkultúra;
  • Home Office lehetőség;
  • Magas színvonalú, világszinten elismert gyártási minőség;
  • Alacsony fluktuáció;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai képzéseken való részvétel;
  • Nyelvtanulási lehetőség;
  • Családias légkör;
  • Széleskörű juttatási csomag;
  • Szakmai megbecsülés.