Áruforgalmi ügyintéző (Győr)

Árubeszerzés, értékesítés a bútoriparban

Vállalkozásunk tevékenység bővítése végett keresi új munkatársait!

Új kollégát keresünk, aki aktívan erősítené meglévő csapatunkat.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • készletgazdálkodás
  • bútoripari alkatrészek beszerzése, értékesítése
  • értékesítés
  • Ügyfelekkel való kommunikáció

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • tudj vállalat irányítási rendszert kezelni

Örülünk, ha

  • van angol vagy német nyelv-tudásod
  • Szereztél már tapasztalatot hasonló munkakörben
  • Magabiztosan kezeled a számítógépet, office-t, EPR-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • kultúrált munkakörülmények

Munkavégzés helye

  • 9028 Győr, Fehérvári út 75

Munkabér

  • nettó  300 000 - 350 000  Ft  / hó
Győr