Adóügyi referens (járőr) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Adóügyi referens (járőr)

Feladatok

  • Lefolytatja a fémkereskedők/koncessziós fémkereskedők telephelyeinek helyszíni ellenőrzését.
  • Elvégzi a fémkereskedelmi/koncessziós fémkereskedelmi engedélyek kiadásához, illetve időszakos felülvizsgálatához kapcsolódó helyszíni szemlét.
  • Ellátja a fémigazgatási nyomtatványok/elektronikus űrlapok feldolgozásával kapcsolatos feladatokat, lefolytatja az azokkal összefüggő hatósági eljárásokat.
  • A hatékony helyszíni ellenőrzés érdekében vezeti a NAV szolgálati gépjárműveit.
  • Írásban, személyesen, és telefonon kapcsolatot tart az ügyfelekkel. Írásban és szóban kapcsolatot tart a társ(fő)osztályokkal, társigazgatóságokkal és társszervekkel.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány a pályázat elnyerése után),
  • A Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál rendszeresített pénzügyűri munkakörökről, a képesítési előírásokról, valamint a munkaköri pótlékról szóló 21/2020. (XII.30.) PM rendelet 2. melléklet 1.1. pontjában foglalt végzettség,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • Előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat a pályázat elnyerése után, de még a felvétel előtt,
  • Biztonsági célú ellenőrzés a pályázat elnyerése után, de még a felvétel előtt,
  • Megfelelés a jogszabályokban meghatározott összeférhetetlenségi szabályoknak.

Előnyt jelent

  • A Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál szerzett szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint).

Amit kínálunk

  • Lehetőség a mindennapi életben is hasznos tudás elsajátítására;
  • Részvétel a Mentor Programban;
  • Széleskörű alap- és továbbképzési lehetőségek, tréningek;
  • Minimum 28 nap szabadság (amely a szolgálatban eltöltött évek alapján folyamatosan növekszik);
  • Éves cafeteria juttatás;
  • Cafeterián kívüli egyéb juttatások (például szemüveg-költségtérítés, munkába járás költségtérítése);
  • Lakáscélú munkáltatói kölcsön;
  • Lehetőség szolgálati lakás igénybevételére;
  • Ingyenes szakorvosi vizsgálatok;
  • Kedvezményes üdülési lehetőség;
  • Aktív közösségi és kulturális élet.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozatlan idejű,
  • Teljes munkaidő.

Havi bruttó fizetés:

Végzettségtől és tapasztalattól függően a Nemzeti Adó- és Vámhivatal személyi állományának jogállásáról szóló 2020. évi CXXX. törvény, valamint a NAV Foglalkoztatási Szabályzatában foglaltak szerint.

Céginformáció

Nemzeti Adó- és Vámhivatal Pest Vármegyei Adó- és Vámigazgatósága

Munkavégzés helye:

1115 Budapest, Bartók Béla út 156.

Pályázat benyújtásának határideje: 2024. 04. 30.

Pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikusan, a fényképes önéletrajzot, motivációs levelet, iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolatát (tárgy: Pályázat adóügyi referens (Bartók) a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Pályázat elbírálásának határideje: 2024. 05. 15.

Budapest